Obchod ikona Obchod


Poradenstvo pre obchodných manažérov a riaditeľov

Správne vedenie tímu obchodníkov si vyžaduje dokonalý prehľad o všetkých činnostiach spadajúcich pod obchodné oddelenie. Cieľom koordinácie všetkých smerov je ich spojenie v kľúčovom parametri obratu, aktivity alebo zisku. Nastavte si procesy tak, aby dokázali splniť všetky očakávania, udržali ste motiváciu tímu a pomáhali tak v raste vašej spoločnosti.


Mentoring v oblasti vyjednávacích a obchodných zručností

Naučte sa využiť maximum potenciálu z každej príležitosti. Kvalitná príprava je základom úspechu. Kľúčovými faktormi sú vhodná voľba vyjednávacích princípov, obchodných zručností a prejavu. Zamerajte sa na rozvoj svojich zručností a zvýšte tak vašu efektivitu a výsledky. Obchod a vyjednávanie sú disciplínami, ktoré človek rozvíja celý života.


Poradenstvo k obchodnej stratégií

Smeruje vaša stratégia skutočne k prosperite alebo len k nekonečnej práci, ktorá vám nikdy neprinesie očakávané výsledky? Využite nezávislý pohľad a dlhoročné obchodné skúsenosti na zhodnotenie aktuálnej stratégie, ktorou chcete dosiahnuť vaše ciele. Poďme spolu hľadať cesty ako uspieť.


Identifikácia ukazovateľov efektivity obchodu

Aká je priemerná doba predaja produktu? Aké sú hlavné parametre, ktoré zákazník sleduje? Aká je priemerná veľkosť obchodu? Aký je pomer vyhratých a prehratých obchodných prípadov? Aké nástroje používa môj obchodný tím a ako im pomôcť v práci? Toto je len pár základných ukazovateľov obchodu, ktoré si kladie každý obchodný manažér. Nastavte vaše procesy správne a dosahujte skvelé výsledky.


Nastavenie procesov od leadu až po predaj

Ktoré zdroje leadov sú pre vás najvýhodnejšie? Koľko vás reálne stojí nová obchodná príležitosť? Ako nestrácať zákazníkov a od začiatku adresovať ich potreby na prvom obchodnom telefonáte? Sú zákazníci, ktorých nám marketing prináša skutočne vhodnou skupinou? Pomôžem vám správne nastaviť spoluprácu marketingu a obchodu tak, aby fungovali ako jeden celok a plnili tak svoju funkciu.


Správna identifikácia obchodného potenciálu u uchádzačov

Otázka výberu obchodníkov, ktorí tvoria jadro každej spoločnosti, je veľmi dôležitá. Okrem mzdy a vašich očakávaní sa do ich prípravy počas skúšobnej doby vkladajú nemalé prostriedky. Pomôžem vám pýtať sa tie správne otázky a odhaliť ich skutočný obchodný potenciál na danej pozícií.

Rád vám poradím s obchodom